مرکز اطلاعات بترجم
ارائه محتوای ترجمه تخصصی

همکاری بصورت مترجم در تیم بترجم

پیش نیاز استخدام: مترجمان خوب، باسرعت و با روحیه کار تیمی

0 180
جذب و استخدام مترجم برای ترجمه متون تخصصی
همکاری بصورت مترجم در تیم بترجم
آیا هرکسی می تواند برای همکاری با تیم بترجم اقدام کند؟ و اینکه چه معیارهایی برای استخدام بصورت پیش نیاز خواهند بود؟
بعنوان مدیر ارشد مترجمان و ترجمه، از آغاز به کار تیم بترجم، همواره با چنین سوالاتی روبرو بوده ام و برای پاسخ به آن همواره باید سوال کنندگان را با تیم بترجم آشنا می کردم تا بتوانم چارچوب کلی ای برای آنان ترسیم کنم.
همانطور که در مطلب مربوط به خدمات برگزیده ترجمه، خدمات تیم بترجم در عناوین متنوعی دسته بندی می شود و در هریک از آن ها به مترجمانی زبده با روحیه کار تیمی نیاز است.
تیم بترجم همواره به مترجمان با دانش و مجرب در زمینه های فعالیت خود نیازمند خواهد بود. مترجمان ما می بایست در سریعترین زمان ممکن هر سفارشی را تکمیل کنند و در محل مربوطه که تنها در دسترس مترجمان است، بارگزاری کنند. از این طریق میانگین درآمد خود و مجموعه را بالا برده و می توانند سفارش دیگری را دریافت کنند.
درصورت علاقمندی به همکاری با ما به بخش استخدام مراجعه نمایید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. پس از ثبت نام شما، در بخش مربوطه اطلاعات شما بررسی شده و درصورت تایید اولیه با شما ارتباط برقرار خواهد شد. در مرحله بعدی شما مورد سنجش  و ارزیابی قرار خواهید گرفت که روش سنجش هر فرد بسته به صلاحدید مدیران خواهد بود. بزودی در همین بخش اطلاعات جامع تری قرار خواهد گرفت.
جهت همکاری با تیم بترجم موارد زیر ضروری است:
·        داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس یا معادل آن
·        تسلط به زبان مقصد و مبدا که علاقمند به همکاری در آن زمینه به عنوان مترجم هستید.
·        * ضمن اینکه داشتن مدرک زبان اولویت محسوب میشود.
همواره می توانید سوالات خود را درباره جذب و همکاری با آدرس ایمیل job@betarjom.com در میان بگذارید. حتما در قسمت عنوان عبارت همکاری با بترجم را قید بفرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =