مرکز اطلاعات بترجم
ارائه محتوای ترجمه تخصصی

ترجمه ارزان ، تخصصی و با کیفیت در کنار کسب در آمد از سایت بترجم

ضمن برخورداری از یک ترجمه ارزان ، کسب در آمد نیز داشته باشید

0 166
ترجمه ارزان

ترجمه ارزان اما تخصصی را به دوستانتان هدیه دهید

شاید تا به امروز روش های زیادی درباره کسب درآمد از اینترنت و برخورداری از تخفیف های مختلف دیده باشید. خیلی از این روشها به روش های زرد معروفند و اغلب نتیجه ای برای شخص ندارند و در نهایت باعث دلسرد شدن شخص از ادامه کار میشود. اما در سایت بترجم شما بدون نیاز به ترجمه ی حتی یک کلمه میتوانید براحتی هم کسب درآمد کنید و هم باعث برخورداری دوستانتان از یک ترجمه ارزان و با کیفیت بالا شوید. اگر مایلید روش کار را یاد بگیرید با ما در این مطلب همراه باشید.
احتمالا در حین قدم زدن در سطح شهر بارها این تبلیغ را در خدمات کامپیوتری ها و در و دیوار دیده اید “ترجمه پذیرفته می شود”. و یا شاید هم خودتان مقاله ای را برای ترجمه نزدشان برده باشید. اما طبق آماری که از کاربران گرفته ایم، اغلب ترجمه هایی که در بیرون انجام میگیرد، یا از نوع گوگلی است و یا بدلیل روان نبودن مطلب ترجمه شده، اصلا قابل فهم نیست. دلیل این امر اینست که ترجمه توسط یک شخص انجام میشود و بعضا بدلیل فشار حجم کاری بر روی شخص در بسیاری از مواقع متن ترجمه شده کیفیت لازم را دارا نمی باشد در حالی که هزینه زیادی هم بابت آن دریافت میشود.

 

ترجمه ارزان اما کیفیت بالا چگونه ممکن است؟

از آنجائیکه در سایت بترجم کار ترجمه زیر نظر تیم متخصص صورت میگیرد و نظارت مستقیم تیم تضمین کیفیت روی کار نهایی صورت می پذیرد، باعث شده تا بهترین و روانترین ترجمه و البته یک ترجمه ارزان به مشتری ارائه گردد.
این مطلب را عرض کردیم تا ابتدا متوجه نحوه کار سایت بترجم شوید. حال که به کیفیت و نحوه کار تیم بترجم پی بردید برای شروع کسب درآمد کافیست مبنای جذب مشتری را بر اساس کیفیت کار و ترجمه ارزان قرار دهید. برای کسب درآمد از سایت بترجم کافیست با تکمیل فرم عضویت اقدام به دریافت لینک دعوت از دوستان نمایید.
شما ضمن کسب در آمد از طریق دعوت دوستان از این لینک، امکان دریافت تخفیف را نیز برای دوستانتان جهت برخورداری از یک ترجمه ارزان فراهم خواهید کرد. این امر در حالیست که تعرفه های ترجمه در سایت بترجم بسیار پایین است. اما شما یک تخفیف مضاعف را نیز از این طریق به دیگران هدیه میکنید. همین امر خود موجب جذب سریع و بی چون چرای کاربران میگردد.

 

این مقاله توسط گروه مترجمین بترجم تهیه، ترجمه و تدوین شده است.
مایل هستید سفارش ترجمه خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید؟! همین الان سفارش دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 5 =