مرکز اطلاعات بترجم
ارائه محتوای ترجمه تخصصی

گروه ترجمه تخصصی بترجم به عضویت وب سایتهای با ترافیک داخلی درآمد.

از این پس کاربران می توانند مجموعه وب سایت های بترجم را با ترافیک نیم بها دنبال کنند.

0 87
نحوه محاسبه ترافیک داخلی

درود بر تمامی مخاطبین و کاربران گروه ترجمه تخصصی بترجم پس از گذشت چندین ماه پیگیری مستمر و مکاتبه با سازمان های مختلف ، سرانجام گروه تخصصی بترجم توانست در تاریخ : ۱/خرداد/۱۳۹۷ به عضویت وب سایتهای با ترافیک داخلی ایران بپیوندد. نحوه محاسبه ترافیک داخلی بدین شرح است.

چرا بترجم به عضویت وب سایتهای با ترافیک داخلی ملحق شد ؟

طی سال های گذشته همواره استفاده از سرور ها در مراکز داده ( دیتاسنتر ) خارج از کشور به چندین دلیل اعم از ( کیفیت بالای پهنای باند – اپ تایم بالا  و استفاده از سخت افزار های بروز  با قیمت نسبتا مناسب ) مورد توجه مدیران بخش فناوری و اطلاعات سازمان ها و شرکت ها ایرانی بوده است . پس از تصویب مصوبه شماره ۱ جلسه شماره ۲۵۱ مورخ ۰۳/بهمن/۱۳۹۵ و تصویب مصوبه ۲۶۶ توسط کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ایران و تفکیک ترافیک داخل و خارج کشور توسط اپراتور و ISP ها  ، مدیریت گروه ترجمه تخصصی بترجم با انتقال داده ( دیتا ) تمامی سرور های خود به دیتاسنتر های داخلی ، موجبات محاسبه ترافیک نیم بها برای کاربران و بازدیدکنندگان را فراهم نمود .

 

نحوه محاسبه ترافیک داخلی برای کاربران و بازدیدکنندگان

از این پس بازدیدکنندگان و کاربران در صورتی که بدون استفاده از VPN و ابزار های مخفی IP، وارد سایت های پنل کاربری بترجم و مرکز اطلاعات بترجم شوند ، اپراتور ها موبایل ( همراه اول – ایرانسل – رایتل و … ) و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت ( مانند مخابرات ایران – شاتل و … ) موظف هستند مصوبه ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ایران را بصورت دقیق و خودکار، محاسبه و اجرا نمایند. ( نحوه محاسبه ترافیک داخلی )

وب سایتها با ترافیک داخلی
وب سایتها با ترافیک داخلی

بترجم اولین پیشگام وب سایتهای تحت عضویت  با ترافیک داخلی در بین رقبا و صنعت ترجمه

مفتخریم اعلام کنیم حدود یکسال از انتقال سرور های بترجم به دیتاسنتر های داخلی می گذرد ، هیت مدیره شرکت میزبان گستر پرداز که شتاب دهنده و حامی مالی و معنوی بترجم  از بدو تولد تا کنون بوده با پیشنهاد مدیریت گروه ترجمه تخصصی بترجم مبنی بر انتقال اطلاعات به دیتاسنتر های داخلی علیرغم بار مالی نسبتا زیاد موافقت نمودند و پس از خریداری سرور ها در داخل کشور و میزبانی سرور ها توسط یکی از دیتاسنتر های داخلی ، بترجم از تاریخ ۲۵/خرداد/۱۳۹۶ با سرعت بهتری در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفت و حالا پس از تایید درخواست ما توسط وزارت ارتباطات و عضویت بترجم به لیست وب سایتها با ترافیک داخلی گام دیگری برای ارائه سرویسی با بار مالی کمتر ، به نفع کاربران و بازدیدکنندگان بترجم گامی فراتر برداشته ایم.

همواره بترجم به لطف شما همراهان گرامی سعی دارد خدمات ممتاز خود را در حوزه ترجمه تخصصی به کاربران و متقاضیان ارائه نماید.

با آرزوی بهترینها

علی میرزایی

کارشناس پشتیبانی و امنیت اطلاعات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 10 =